| PeLeU a întrebat:

Urmeaza sa ma duc la un consult la urolog saptamana viitoare, dar intr-un fel imi e rusine, deoarece am penisul in stare flasca de 5 cm...
Problema este ca in stare de erectie il am normal (aprox 16 si circ 12, 5) si nu stiu de ce il am atat de mic in stare flasca..Intrebarea este o sa rada de mine cand ma va consulta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil esti prea micut sa intelegi cum functioneaza relatia medic-pacient, ca nu-i nimic ciudat in a te consulta un medic si ati atinge organele genitale, poate un pic de jena, rusine, dar nu-i ciudata, odata ce aceea este profesia lui.
Te-ai simtii mai bine, daca urologul ar fi femeie? sau mai putin ciudat?
Tu crezi ca noi femeile mergem de placere la ginecolog, sa fim atinse acolo si totusi o facem de nevoie, fara sa ne gandim ca este barbat sau femeie.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pot doar sa-mi imaginez daca si medicul urolog se va tavali tot asa... rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa rada nimeni de tine, sunt medici, nu copii, de ce ar rade? Nu ai idee cate au vazut ei la viata lor.

| Emilian65 a răspuns:

Urologul nu o sa rada de penisul tau. Iti va spune ca este normal dezvoltat.

| NotNamed a răspuns:

Cat de ciutat te poti simtii cand te duci pe scaun in fata medicului si il lasi sa iti umple la banana pentru a.ti rezolva problemele. No hate dar mi se pare ciudat fiind amandoi masculi

| Violleta2022 a răspuns (pentru NotNamed):

Probabil esti prea micut sa intelegi cum functioneaza relatia medic-pacient, ca nu-i nimic ciudat in a te consulta un medic si ati atinge organele genitale, poate un pic de jena, rusine, dar nu-i ciudata, odata ce aceea este profesia lui.
Te-ai simtii mai bine, daca urologul ar fi femeie? sau mai putin ciudat?
Tu crezi ca noi femeile mergem de placere la ginecolog, sa fim atinse acolo si totusi o facem de nevoie, fara sa ne gandim ca este barbat sau femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate el o are mai mica că a tawinking nu o sa rada că asta e meseria lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urologul ala probabil vede zeci de pacienti pe zi. Nu esti tu nici primul nici ultimul pacient care are penisul mic.

Si daca rade oricum nu o sa iti dai seama. Nu se vede prin masca. laughing

| popik50 a răspuns:

Nu va rade niciodata de tine, nici macar daca n-ai avea penis. Totusi parerea mea este ca mergi degeaba, nu are relevanta cum iti sta penisul la modul stand by. Daca aveai probleme de erectie sau alte chestii serioase, atunci poate era probleme de ingrijorare, asa, sincer, cred ca e pierdere de timp

| CorleoneBaiat a răspuns:

Eu zic ca nu o sa rada ca n are de ce si nu este prima data cand vede un penis mic