| raulck2186 a întrebat:

Salut, urmeaza sa merg in seara asta la mare sa ma vad cu o fata. Tin sa mentionez ca e prima data cand vorbesc cu o fata si nu stiu ce sa ii zic sau cum sa ma comport, niste sfaturi va rog

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Gaseste ceva ce va place la amandoi (muzica, fime, seriale, tik tok etc) si vorbiti despre asta. Cauta la ea pe Facebook/insta etc sa vezi ce urmareste si vezi ce aveti in comun. Daca discutati despre ceva ce va place la amandoi o sa fii ok.

| alexalx1234 a răspuns:

Cum a zis si Cero, mai bine veneai doar pentru mare. Fetele sunt curve si profitoare

| Fakiruu a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu generaliza...

| Stegman a răspuns:

Esti barbat sau esti pisicuta? Fetele asteapta la barbati. Cum sa nu stii sa te comporti? Fii naural lasa prostiile

| AEWPenta a răspuns:

Mai bine te duceai sa vezi doar marea si atat nu sa iti mai bati capul si cu altele asa acum nu stii ce sa vorbesti cu aia.

| Fakiruu a răspuns:

Dupa username esti si tu fata.
Ceea ca este perfect ok, vrei sa o vezi ca prietena sau iubita?
In ambele cazuri fii tu insati, gaseste ceva ce va place amandurora fa-o sa rada si sa se simta bine in preajma ta sigur va aprecia asta. Sper ca ti-am fost de ajutor (daca esti baiat scuze dar se aplica aceeleasi lucruri atata tot sa gandesti cu capul de sus happy )