| cristianbarbu78 a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti 100% sigur. In UK este interzis sa te uiti la filme porno? La ce categorie de filme porno este interzis sa te uiti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Online e legal vizionarea sa descarci continut video, audio etc este piraterie

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Interzis de lege sau de Dumnezeu? Dacă vrei să ai o familie fericită, singurul film porno permis e cel inventat de tine și soția ta.

| radubz a răspuns (pentru ania):

Ania, si tu te-ai reprodus de plictiseala? Mai lasati biblia aia si invatati si nu mai prostiti copiii cu basmele voastre despre Dumnezeu si despre marinari care au luat toate animalele pe o arca dar care nu au avut probleme in a matura rahatul produs de aceste animale happy. GEN!

| Sociopat a răspuns:

E interzis sa te uiti la pornografie infantila. In rest poti ce vrei tu, scat, bestiality, amputee, midget sunt ok.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca este universal valabila in orice tara de pe aceasta planeta hotararea potrivit careia filmele pornografice sa poata fi urmarite doar de persoane care au implinit varsta de 18 ani indiferent de sexul lor. Nu exista nicio categorie de filme XXX pe care sa le poti viziona daca esti minor.

| Nemessys a răspuns:

Eu cred ca. daca ar fi interzise, orice ip care intra pe un site porno, ar fi respins. Deci incearca, intra si daca merge te poti uita. Oricum nu cred ca este o lege in privinta asta.