| christ91 a întrebat:

SALUT,vi s-a intamplat sau vi se intampla ca printr-o conjunctura sa iesiti cu niste baieti sau un grup (la un biliard etc) si pur si simplu sa nu aveti ce discuta adica sa nu iti faca placere sa stai in grupul ala,vorbesc acum prin prisma faptului ca sunt un baiat mai matur,gandesc altfel bineinteles spun glume,rad dar ca cu anumite persoane mai extrovertite nu pot comunica foarte bine pur si simplu ma inhib,nu am ce vorbi spre deosebire de altii care sunt mai spre genul meu cu care comunic total relaxat, intrebarea mea ar fi daca ar trebui sa ma simt frustrat din pricina faptului ca nu prea ma simt in largul meu cand comunic cu astfel de pesroane? Multumesc. funda:X

2 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Salut! Cred ca de bine de rau si eu sant in aceeasi pozitie in care esti si tu, sunt pe clasa a 8 ta cu 2 fraieri langa minelaughing, unu ungur ( bozgor cred ) si inca unu fraier, 2 gen de copii disperati de viata, pe unu l-am batut pe bozgor ma ataca prin vorbe, l-am batut i-am spart nasu si marog, tot cu iei trebuia sa stau in grup / e un grup de pipaci, unu de tarani, unu de rockeri si unu de batausilaughing
si fara nimeni in grup n-o duci prea binewinking eu nu ma simt in largul meu cand comunic cu alte persoane, dar daca pui piciorul in prag si... sa zicem asa, a trebuit sa merg la spital, aveam ochiul umflat si piciorul ruptlaughing ei. asta-i viata laughing dar si cel cu care m-am batut avea mana rupta decilaughing!
Ori iti cauti genul tau de prietenilaughing carei am eu pe stradalaughing sunt cei mai buni prieteni pentru mine ori ajungi la spitallaughing o alegere simpla big grin!
Funda?

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Si mie mi se itnampla, ma simt bine doar cu prieteni mai vechi, cu care stiu ca ma inteleg si avem mereu subiecte comune de discutat, incearca sa te departezi de ei