| anonim_4396 a întrebat:

Știu că n-ar trebui să caut așa ceva aici, dar am nevoie de cineva cu care să comunic. Nu am cu cine vorbi și simt nevoia să comunic cu o ființă umană. Pot găsi pe cineva aici?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune ce probleme ai si te vom sustine.

| Violleta2022 a răspuns:

@ K1K3
Ti-as recomanda sa discuti cu o fiinta umana pe care o ai in fata ta, nu online, fiindca asta nu ajuta la nimic, online-ul fiind mai mult pentru flirt, minciuna, povesti ireale, bataie de joc.
Iesi afara din casa, mergi si viziteaza-ti un vecin, un var, un bunic, un unchi, o matusa, sau suna un coleg cu care te impaci bine si discuta, ca-i important sa ai pe cineva REAL cu care sa discuti.

| K1K3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Situația mea nu e atât de ușoară precum ar părea happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru K1K3):

Atunci spune-ne povestea ta AICI si iti vom raspunde, fiecare dupa cum poate si crede de cuviinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da te ascult cu inima sunt atâta cu sufletul la tine scrie-mi spune-mi ce ai pe inima când poți și ai timp te salut