| Hdyxfwfb a întrebat:

Voi ce termen preferați sex,dragoste,f#tai, a te culca cu X?

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

F#tai. Ce bine suna.
Ce m-as f#tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contopire.

| romeo78 a răspuns:

De fapt fiecare termen are o semnificație între cei doi parteneri sexuali. Sex, este atunci când cei doi consimt fără interes, obligații, să întrețină un raport sexual. F#tai, a te culca cu X, este atunci când unul dintre cei doi plătește serviciul sexual oferit de celălalt.
Iar, dragoste, este desăvârșirea unei relații, atunci când cei doi devin un tot, când se cunosc foarte bine și se completează unul pe celălalt.

| ItIsAlright a răspuns:

Cand vorbeam despre acest lucru, fostul meu obisnuia sa zica "dragoste" si chestia asta ma facea sa ma simt super bine, nu pot descrie. In sensul ca, de fiecare data cand pronunta, ii dadea o insemnatate aparte.
De obicei "sex" foloseam in conversatii mai casual.

| Emilian65 a răspuns:

Sex+dragoste.

| Sofer a răspuns:

Hai sa facem dragoste
Da’ fara obligatie
E mai de senzatie
E combinatie
Decat s-o dam in relatie.

| Nyarlathotep a răspuns:

Sex in spatiu! happy

| Dalmore a răspuns:

Chiți-chiți.