| stefaniabianca123 a întrebat:

Voi la ce varsta credeti ca e ok sa aveti primul sarut? Nu doar un pupic un sărut. Funda

Răspuns Câştigător
| SashaMalmed a răspuns:

Atata timp cat nu se vorbeste despre mai mult decat un sarut, se poate la orice varsta. Când te simți pregatita și vrei să o faci. Nu este obligatorie o vârstă. Este puțin asemănătoare cu vorba aia "Dragostea nu are varsta".

O vei face cand ai voința și când ai un prieten!

O seara frumoasa! ^-^

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

17,18 ani cam asa

| RAY a răspuns:

| ZmeuNinja1980 pe tine te pupa moartea cu fata aia de paralizat mintal

| Violleta2022 a răspuns:

De la 16 ani in sus, ca sa stii si ce faci! happy

| corbulalbrosu a răspuns:

12-13-14 ani. Pe urma este cam tarziu. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe la un 12 ani e destul de bine.

| Emma30555 a răspuns:

De la 16 ani în sus, depinde de persoana, unii sunt mai copii la vârste mai mari alții sunt mai precoce la vârste mai mici

| Cannibal a răspuns:

De ce contează ce credem noi?
E normal sa te săruți când vrei și când te simți pregatit/ă.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Calu' moare de drum lung si prostu' de grija altuia rolling on the floor

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Nu prietene, inseamna ca tu din 3 cuvinte, 4 is despre ray ala, te vezi si tu vreun Brad Pitt cu fata aia a ta de cersetor din Piata Victoriei.

| RAY a răspuns (pentru Camuflaj2017qp):

E un zmeu cazut din copac in cap, ce sa te astepti, nu vezi ca poarta ochelari ca nu cumva sa se sperie alti de el sau chiar el

| minrest a răspuns (pentru Camuflaj2017qp):

Omule, m-am luat dupa tine si l-am cautat printre cersetorii de la Victoriei. Pe acolo merg la munca. M-ai indus in eroare; cersea tocmai la Romana, acompaniat la chitara si cu sapca in fata.