| mihaitheboy a întrebat:

Salut, vreau sa cuceresc o fata de arope 11 ani ca mine ca cum as face?

Răspuns Câştigător
| catalin02 a răspuns:

Pai incepi cu inceputu gasiti un subiect comun discutati astfel veti deveni mai apropiati si cu incetu deschizi alte subiecte(puteti sa va gasiti niste porecle) dupa ce are incredere in tine deschide subiecte intime>Ar mai fi un mic joculet dar nu este pentru varsta voastra (ma refer la adevar profocare procent sarut, dar fetele nu cred ca vor fi de acord cu sarutul)

12 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Mai bine lasa fetele, si vezi de scoala ta. Ca la 11 ani ma jucam cu masinute si tot ce venea la randhappy

| MasterYoda a răspuns:

Invit-o la o inghetata si o expozitie de papusi barbie

| mihaitheboy explică (pentru MasterYoda):

Esti prost

| MasterYoda a răspuns (pentru mihaitheboy):

Prost e popa ca nu te-a inecat a botez!

| BadLuckBryan a răspuns:

Ii zici ca ii faci cunostiinta cu Hannah Montana si pe urma se si casatoreste cu tine big grin

| XtremePWN a răspuns:

Du-te la scoala si invata sa vorbesti corect in limba romana. Asta sigur ar impresiona-o!

| drhotzu a răspuns:

Invata limba romana!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai...fi tu insati si daca se intampla, se intampla, daca nu, inseamna ca nu erati destinati unul pentru altul happy

| david444 a răspuns:

Pai, te duci la ea vorbesti ceva gasesti tu ceva interesant sunt sigur si cel mai important fi tu insuti sunt sigur c ao sa te placa, spune-i o gluma, etc.
Sper ca te-am putut ajuta si mult succes cu fata

| soony a răspuns:

Pai daca e asa de mica, atunci simplu vorbesti cu ea. Te iei de un subiect amuzant. Fa-o sa rida fetele iubesc asta.

| MangekyouSharingan a răspuns (pentru soony):

Daca nu ma insel tu ai 13 cum adica daca e asa de mica laughing

| Razzvan2000 a răspuns:

Iesiti impreuna la un tom&jerry si e ca si cuceritabig grin