| Slonovschi_Petru_1995 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata? Acea fata a fost cu mine dar am inselat-o si ea acum mi-a dat o sansa si nu vreau sa o ratez big grin

Răspuns Câştigător
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa ii arati ca chiar esti demn de a doua sansa daca pot spune asa... Trebuie sa ii arati ca este o fata speciala pentru tine si uneori poti sa-i arati asta facandu-i mici cadouri. A da si incearca pe cat posibil sa nu vorbesti despre fata cu care ai inselat-o sau daca vrea sa deschideti acest subiect poti sa-i spui ceva de genul ca era incomparabila cu ea si tot felul de chestii de genul...

| Slonovschi_Petru_1995 explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Da dar ea mi-a zis sa o cuceresc din nou si cate o data ii scriu si poezi :3

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dovedeste-i ca e centrul universului tau.
Ascult-o, intelege-o, protejeaz-o, iubeste-o.
Cu dovezi.

| kar1GaNNN a răspuns:

Personalitatea are cel mai important rol in cucerirea unei fete. In timp de baietii sunt interesati de o fata, in primul rand pentru aspectul exterior, fetele sunt adesea cucerite de o inima buna, un simt al umorului dezvoltat si o fire foarte optimista. Fiecare fata isi doreste sa intalneasca un baiat langa care sa se poata simti libera, sa poata fi ea insasi. Cu toate ca se spune ca fetele prefera mai mult baietii duri, nu este deloc asa, majoritatea fetelor lasandu-se cucerite de baietii care stiu sa le respecte si sa le alinte.

| Rey_Andr_1999 a răspuns:

In primul rand nu mai faci ce ai facut, iar daca o inviti la un suc..si vrea sa vorbiti despre subiectul acela incerci sa il eviti, in rest fi tu insuti; P