| aDiDaSxD a întrebat:

Am o prietena care e cu 1 an mai mare ca mine dar vreau sa o cuceresc cum pot?

Răspuns Câştigător
| sclifos a răspuns:

Nu te uita la virsta, pur si simplu cuceresteo ca pe orice fata, arata-i ca iti place de ea, iesi cu ea mai des, si timpul o sa-ti arate totul, trebuie doar sa ai rabdare si sa mergi inainte, si chiar daca ea nu se va da usor, nici tu nu te lasa batut, si demontreaza-i intr-adevar ca foarte tare iti doresti sa fii cu ea!

5 răspunsuri:
| Anakatsu a răspuns:

E cam gresu

daca ai obs fetele isi cauta prieteni care sunt mai mari ca ele cu 4-5-10 ani laughing

foloseste aceleasi trucuri pentru orice fata daca te va placea atunci va vrea sa fie cu tine. da daca nu te place atunci presupun ca ar trebui sa o lasi balta

metodele de curerire a unei fete de 13 ani... se aplica si pentru fetele mai "batrane"

| FunKesha a răspuns:

Nu te uita la virsta, pur si simplu cuceresteo ca pe orice fata, arata-i ca iti place de ea, iesi cu ea mai des, si timpul o sa-ti arate totul, trebuie doar sa ai rabdare si sa mergi inainte, si chiar daca ea nu se va da usor, nici tu nu te lasa batut, si demontreaza-i intr-adevar ca foarte tare iti doresti sa fii cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost o intrebare ceva de genul...
Intalnestete cu ea, vorbiti pana ajungeti la subiect si atunci intreab-o happy!

Sfat Shadow! XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din start ai peirdut batalia! Din momentul ce tratezi femeia ca pe un premiu, sau ca pe un lucru de "obtinut" sau...in cazul tau ca si o cetate de "cucerit" - ai peirdut! nu asa se gandeste in privinta unei femei.asta faceau parintii nostri pe vremea lor, se luptau, se bateau pe sate, gelozii si barfe...nu! nu mai e asa! schimbati mentalitatea, arata'i ca esti destul de matur pentru varsta ei si trateaza'o cu egalitate facand'o totusi sa se simta mai importanta in acelasi timp decat tine si ci din jurul tau! oricum, sfaturi sunt mult mai multe, dar ce sa faci, creierasul ala tau mic de malamut nu te duce mai mult, nu e vina ta!

| valeatza a răspuns:

Wau, fi matur! atent, sfat :
trimiei o floare pe saptamana, si pune un prieten sa nu-i zica de la cine. succes cand ii zici ca esti tu!