| TheApache a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce prezervative de dimensiuni mai reduse exista?(in special diametrul, avand in vedere ca majoritatea durexurilor au 56mm)

Răspuns Câştigător
| laurysexxygirl a răspuns:

Si prietenul meu inainte folosea durex si tot asa patea era un pic cam largut asa ca a inceput sa foloseasca love plus si e destul de eficient!

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Love Plus sunt mai mici decat Durex.

| wzz a răspuns:

Poţi da un mail la Durex Company rugându-i să-ţi facă pe comandă.

| TheApache explică:

Multumesc,dar avand in vedere ca prietena mea e virgina vreau sa stiu cat de rezistente sunt cele de la love plus si daca sunt mai mult tipuri.

| TheApache explică:

Ce ironie fina ai Delightness :-J

| karla22bv a răspuns:

Eu folosesc love plus "safe plus" si nu am patit niciodata sa mi se sparga sau sa se rupa, sau poti in caz ca vrei sa nu fie prea dureros sa folosesti si un lubrifiant! Succes