| anonimbuc21 a întrebat:

Vreau un sfat
Am făcut sex protejat si după actul sexual când sa o scot a ieșit din ea un lichid alb care semana cu sperma
Da mai mult
(nu m-am terminat, maxim udat) si m-am panicat
Pe urma am dat jos prezervativul sa l verific și l am umflat si era totu ok. Nu era spart
Am înțeles ca cică ar fi lichidul ei sau nu știu. Păreri? Ciclul trebuia sa i vina mâine
Ii va întârzia?

8 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Ai dat de masina si ai inceput sa-ti bati joc de femei. Nu ti-e rusine? Nici macar nu stii ce se intampla cu organismul. Potoleste-te, nu te mai uita la filme pentru adulti si tinteste catre casatorie

| corbulalbrosu a răspuns:

1.),, Am făcut sex protejat si după actul sexual când sa o scot a ieșit din ea un lichid alb care semana cu sperma''
Raspuns : acea secretie este lichidul lubrifiant care s-a format in vagin in timpul actului sexual, fiindca partenera ta de sex s-a simtit foarte bine si a fost foarte excitata dar si satisfacuta.
2.) Ciclul trebuia sa i vina mâine. Ii va întârzia?
Raspuns : daca ciclul menstrual este de tipul regulat, atunci se poate presupune ca va porni maine conform calculului efectuat.
Numai in cazul in care ciclul menstrual este de tipul neregulat, doar in acel caz pot sa existe abateri in + sau in -, de cateva zile fata de data preconizata.
Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

E totul ok. Nu doar tu produci "lichide", ci și partenera. Ele de obicei (mult) mai mult, mai ales dacă se simt bine.

| anonimbuc21 explică (pentru mihai69):

M am panicat pentru ca arata ca sperma
Dar am verificat prezervativul si era ok

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ceva normal. Este de la ea. Nu te ingrijora.

| Sofer a răspuns:

E de la ea, stai liniștit man.

| Catalin77945 a răspuns:

Era al partenerei

| Perfekt a răspuns:

Mai usor baietasi, i-ai atins splina.