| kisulea a întrebat:

Zilele trecute am iesit seara cu un prieten,doar prieten,nu simt nimic pentru el si nici el pentru mine, si nici nu poate fi vorba.Mergeam noi,si am inceput sa vorbim despre ceva pervers nu mai tin minte ce, si dintr-o data am avut asa o dorinta mare s-o facem chiar acolo...ce e cu mine?

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, probabil esti in perioada de pubertate din cauza hormonilor ti s-a intamplat asta! N-o sa fie nici prima nici ultima oara cand ti se va intampla.

| Resurrection a răspuns:

Hormonii,la adolescenta acestia cresc in numar foarte mare.

| ychigo a răspuns:

1 te-a excitat discuția
2 in momentul ala involuntar ai simțit o atracție pentru tip
3 nu ai mai vrut sa te stăpânești!
Felicitări pentru curaj! Carpe diem! Bravoo!

| ғaĸer a răspuns:

Un singur cuvant: hormoni.