| Seyko a întrebat:

Salutare, acum ca tot vine dragobetele m-am gandit sa-i trimit o scrisoare "anonima" fetei pe o iubesc (sunt sigur ca o sa-si dea seama ca eu am fost), cu toate ca ea mi-a spus ca nu ma poate vedea mai mult ca pe un prieten, si ca nu putem fi impreuna.
Dati-mi va rog niste idei cu privire la ce as putea scrie in acea scrisoare astfel incat ea sa ramana putin uimita.
Multumesc, cel mai bun raspuns primeste Funda!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Anonime scriu copii, adolescentii cu pretentii semneaza scrisorile. Tu ce esti?

| Seyko explică (pentru neutrino):

Am 17 ani si am mentionat ca o sa isi dea seama ca eu am scris-owinking
Deci acum poti da un raspuns calumea?

| Bella123456 a răspuns (pentru neutrino):

Am 23 de ani.
D-ati tu seama ce-s

| Bella123456 a răspuns:

Draga mea,
Nici nu stiu de unde sa incep; gandidu-ma la tine, inima imi bate atat de tare, aproape ca imi sparge pieptul. Ma faci sa simt fluturasi in stomac, o senzatie atat de placuta, si parca as pluti pe un norisor. Nu am iubit niciodata pe nimeni atat de mult si tu esti cea care-mi ocupi toate gandurile. Iti daruiesc tot ce am mai bun, inima mea, sufletul meu, gandurile mele, toata fiinta mea. Tot ce stiu este ca vreau sa fii al meu pentru totdeauna.
Al tau,
Anonim.