| Aerianul007 a întrebat:

am si eu o intrebare:
Deci i-am spus fetei pe care o iubesc ca o iubesc si ea a acceptat sa fie prietena mea. Totul bine pana aici. Faza e ca au trecut 2 saptamani de cand suntem impreuna si inca nu am avut primul sarut. Stiu ca eu ar trebui sa fac primul pas dar nu prea am idei si mijloace prin care sa fac asta posibil. Deci, va rog dati-mi niste idei/sfaturi.Dau funda celui mai rapid si detaiat raspuns!

ps: -am 13 ani, si ea a fel
-nu prea ne putem vedea dupa ore, numai in pauze, deoarece merge cu autobuzul scolii

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu trebuie sa gasesti un loc anume,ci doar momentul bun, si ar trebui sa il simti. Sa simti ca si ea ar vrea. Cand o vezi, apropie-te de ea, sa ii dai de inteles ca vrei sa o saruti. Daca nu se distanteaza de tine, fa-o.

| facepalmlol a răspuns:

Pai ce relatie mai e asta?"nu prea ne putem vedea dupa ore, numai in pauze".
Iesi si tu cu ea in weekend la un suc si atunci ai putea, cand stati e o banca, sa te apropii si sa o saruti, desi e cam ciudat la 13 ani.

| july00 a răspuns:

Invit-o la un suc..Si o sa vina sarutul de la sine.

| noulfischer a răspuns:

Tu nu o iubesti, doar iti place si te simti atras de ea. Iesiti intr-un loc mai intim si ''fa-ti de cap'' sarutando!

| Biuuu03 a răspuns:

Buna.Deci ai putea sa o saruti la scoala.Te apropi de ea si ii pui o mana pe obraz iar alta pe spate sau pe mana! Sau daca nu intr-un loc mai intim. Poti sa o saruti si sambata sau duminica in timpul liber.Intr-un parc pe o banca sau asa ceva.Te rog imi dai o funda, am nevoie de ea.Si sper ca ti-am fost de ajutor!

| denigood a răspuns:

E grav, trebuie sa te duci la doctorul ginecolog cu piretena ta, si zii doctorului ca trebuie sa o regleze cu scula.