| tiberiutiberiu22 a întrebat:

Salutare, acum cateva zile am intretinut relatii sexuale cu prietena mea si acestea fiind neprotejate. Ea se afla in perioada fertila, well nu am ejaculat, nu am lichid preseminal ( in 5 ani de masturbare as fi observat plus ca si ea mi-a confirmat ca nu detin acest lichid secretat). Insa cand am scos materialul muncii am vazut ceva ca sperma pe capul dansului, era de culoare alb cu aspect cremos, era ceva ca sperma dar nu mirosea la fel, probabil sa fie ceva secretie. Insa intrebare este poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul coitului, din cauza excitatiei, a placerii si satisfactiei resimtite de catre femeie, in vagin sunt activate glandele care produc secretia lubrifianta. Cantitatea secretiei lubrifiante este cu atat mai mare cu cat sexul intretinut este mai placut resimtit de catre femeie. Ar fi ultima si cea mai incredibila minune ca femeia sa poata sa ramana insarcinata prin intermediul proprei sale secretii lubrefiante. big grin

| tiberiutiberiu22 explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles asta, dar zic sa fie ceva de la mine? cum am mai precizat nu am vazut lichid preseminal in viata mea, si ca sa termin mai bine ma masturbeaza ea, e mai safe asa

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu au fost mai multe partide consecutive de sex, nu ar trebui sa fie insarcinata.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramana gravida.

| tiberiutiberiu22 explică:

M-am repetat acolo, dar np

| tiberiutiberiu22 explică:

Am inteles asta, dar zic sa fie ceva de la mine, cu care poate ramane insarcinata? cum am mai precizat nu am vazut lichid preseminal in viata mea, si ca sa termin mai bine ma masturbeaza ea, e mai safe asa