| elinara a întrebat:

Salutare all!
cum credeti virginitatea conteaza mult pentru un baiat in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

Pentru unii conteaza foarte mult. Majoritatea doresc sa aiba o prietena virgina dar nu o curva. Baiatul va respecta si pretui mai mult fata daca ea va fi virgina.

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Conteaza mult, chiar foarte mult. De ce? Pentru ca rar mai exista fete adolscente virgine. Am observat ca in ziua de azi, fetele nu mai gandesc. Ele sunt dispuse sa-si piarda virginitatea si la 11 ani, ceea ce nu este de loc bine. De aceea, baietii apreciaza fetele cuminti, care sunt inca virgine. Rare sunt fetele alea! laughing

| anny3anyy a răspuns (pentru Crisu):

Ai mare dreptate! ce bine ar fi daca la tv nu s-ar mai promova atat sexul, doar pe asta se bazeaza majoritatea fetelor ele cred ca daca se ofera doar trup vor fi fericite totdeauna si de fapt se distrug! (parerea mea)

| Crisu a răspuns (pentru anny3anyy):

Un baiat care tine la tine, nu vrea dor sex! Nu trebuie sa te agiti, "Mama, sa o fac cu el, ca daca nu... se desparte de mine. ". Fetele care gandesc asa sunt inconstiente. Vreau doar atat de la tine, nu e logic? Bine ca sunt si baietii care chiar apreciaza daca iubitele lor sunt virgine.

| ascovit a răspuns:

Nu mai conteaza...

| ASIGURATORUL a răspuns:

Foarte putin conteaza in ziua de azi. Pe vremea anilor 80-90 se mai punea accent pe acest amanunt. Ce vina are o fata cu suflet bun ca isi pierde virginitatea cu unul care nu o merita poate.Baietii ar trebui sa vada la fete alte trasaturi nu doar sa ia in considerare virginitatea.

| Allrc24 a răspuns:

Da foarte mult(cel putin in cazul meu) apreciez o fata mult mai mult daca e virginahappy

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

În ziua de azi pentru unii oameni virginitatea încă mai contează, iar pentru alţii nu este importantă dacă ţi-ai dăruit-o lui sau altcuiva.
Acum mult timp dacă un om bogat afla că viitoarea soţie nu mai este virgină, mergea acasă la ea să o ucidă pentru ca să îşi apere onoarea.
Totul s-a schimbat faţă de vremurile acelea...

Numai bine!

| DorelSudoru a răspuns:

Neah,nu inteleg de ce

| georgesur a răspuns:

Ma intreb, daca ar conta, ce alta varianta ar avea?

| Andrei32133 a răspuns:

Nu conteaza pentru mine virginitatea mai bine e sa nu mai fiu virgin oricum doare prima data dar orice "meserie" are riscul ei big grin