| optimistul a întrebat:

Credeti ca, conteaza mult virginitatea l fete in ziua de azi? Adica ca preferati sa luati o virgina de 15 ani sau una de 18 ani dar satula de p? Astept idei si raspunsuri... dau fundita

4 răspunsuri:
| rrarres a răspuns:

O virgina dar nu la 15 ani ci 17-18 big grin o fata cumintelaughing
Fundita?big grin

| INeverStopLoving a răspuns:

Hmm, sa-ti spun eu cum sta treaba cu baietii. tin cont de trecutul unei tipe, si logi8c ca le convine mai mult sa ia o tipa virgina decat una care a incercat 1/2 din oras, nu?

| elasexygagica a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, tu ca baiat tiar placea sa stai in pat cu una care stie ce trebuie facut si sa mearga perfect seara sau cu una care are inhibitii si e frigida din cauza ca se gandeste casi pierde puritatea? si mai ales trebuie sa te cam chinui cu ea pana o convingi sa se culce cu tine si na trebuie sa fi foarte tandru, sa no doara si etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !