| Dyanes a întrebat:

Virginitatea este apreciata de baieti?
Credeti ca un baiat uita o fata la care a fost primul?
Conteaza asta pentru el?
Ideea fiind ca el mai avand o relatie cu alta la care nu a fost primul, ci al nu stiu catelea?
Rog seriozitate happy

8 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Unii apreciaza unii te cred o ciudata.

| neutrino a răspuns:

Primul/ prima, nu se poate uita niciodata.

| Dyanes explică (pentru neutrino):

M-am referit. daca baiatul poate uita o fata care a fost virgina? si s-a daruit lui prima datahappy

| neutrino a răspuns (pentru Dyanes):

Raspunsul este la fel, ca baiat nu poti uita asemenea fete: nu te culci in fiecare zi cu cate o virgina! Asta nu inseamna ca va ramane cu o admiratie deosebita, dar cu putin respect, se poate.

| ElenaSA a răspuns:

Pentru unii conteaza lucrurul asta, se simt maguliti. Dar o relatie nu rezista neaparat doar pentru asta, chiar daca acest aspect are,, greutatea,, lui.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Pentru unii conteaza pentru altii nu, pentru mine conteaza ar fi ceva wow sa stiu ca nu a facut cu nimeni nimic, iar nu vor sa mai fie virgina pentru a le usura munca... De obicei fetele se ataseaza de primul baiat care a avut primult act sexual adica in care si-a pierdut virginitatea, doar unii baiati tin cont de asta, altii ii doar fix in cot, aia sunt nesimtiti, sunt baiat dar nah, nu gandesc ca toti ceilalti. happy

| 德尼莎 a răspuns:

Pentru baieti conteaza virginatatea la fete doarece ..stii cum e 'vai am fost primul ..doar eu am atinso doar eu am avut-o doar eu am vazut-o' bla bla bla. Se simt mandri daca e so zic asa laughing si mai ales ca fetele virgine fata de cele care deja au facut-o,, cum sa zic acolo in zona intima sunt muult mai stramte decat cele deja dezvirginate laughing E o diferenta mare happy

| Denly a răspuns:

Nu ai cum sa uiti prima partida happy