| Prime1st a întrebat:

Salutare. Am 21 ani și de ceva timp am observat că pe testicule au ieșit niste bubițe mici galbene. Nu am dureri și nici nu mă deranjeaza. Se poate observa doar daca strâng puțin testicule in mana ca pielea sa fie întinsă și se cunoaște însă așa normal nu se vede. Ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mitzok a răspuns:

Si eu da sunt mici

| Alohababy a răspuns:

Salut, daca sunt și pe capul penisului înseamnă că ești infectat cu HPV și din păcate nu trece, daca nu sunt niste vezicule cu lichid, mergi la medic dar sa știi că o să te examineze și la prostată deci vezi ce faci.