| Avram_6875 a întrebat:

Salutare am 24 de ani si penisul meu masoara 14 cm in stare erecta. Dintre fetele cu care am avut relati sexuale multe au parut satisfacute, dar in ultima relatie fosta prietena era amuzata de faptul ca penisul meu masoara doar 14 cm. Ma simt complexat ce pot face?

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Si ce vrei, sa-ti zicem ca e ok, ca esti normal etc? laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Tu nai nimic...aia era mai nesatula

| Lollipopy a răspuns:

Ai pe dracu graffman.

| bdn23 a răspuns:

Astas a stii frate. Nu conteaza ce marime are penisul tau, conteaza sa stii sa il folosesti. Si daca prietenele tale rad de penisul tau. Asta sa le zici. Si le mai zici, vrei sa iti arat cum il folosesc. Nu te lua dupa altii, atata timp cat stii sa folosesti penisul acela esti grande. Nu te baga pe porcariile astea de viagra si numai stiu eu ce. Succes!

| graffman a răspuns:

Omg ce om doar 14 rolling on the floor eu unu am 15 ani si am 17 centimetri rolling on the floor)

| Sarius a răspuns:

Asta e constructia ta nu poti face nimcik... poate ca nu ma credeti dar am un prieten care e cl a9a si o are de 21masuratastraight facerolling on the floor)) nebunesck dar adevarat