| Bogdan4532 a întrebat:

Salutare, am o intrebare pentru fete...ce baieti va plac de la 1.70 pana la 1.75 sau 1.80 pana in 1.90?

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

In prima faza inaltimea, in a doua faza lungimea, in a treia grosimea, iar in a patra lungimea si grosimea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 1.80 până la 1.90

| AndreeaWTS a răspuns:

De la 1.72 (atât am eu) până la 1.90.
E vorba de înălțime. Aici nu contează 2-3 cm în plus sau minus. happy

| Bogdan4532 explică (pentru AndreeaWTS):

Bună, poate pentru tine nu contează, dar sunt și unele fete care chiar contează înălțimea. Oricum mai aștept și alte răspunsuri.Multumesc mult că ți-ai dat cu opinia.

| RebekaRebi a răspuns:

Nu prea contează, daca ne îndrăgostim sincer nu ne mai pasă de niciun defect pe care îl considerați voi defect =)