| ovidiuuuu a întrebat:

O intrebare pentru fete...ce baieti va plac de la 1.70 pana la 1.75 sau 1.80 pana in 1.90?

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Inaltimea nu conteaza.

| positivity a răspuns:

Nu am o mare obsesie legată de înălțime, având în vedere că eu sunt foarte scundă.
Dar totuși îmi plac cei înalți, cam maxim 1.80 e în regulă.
Dacă aş sta lângă un tip de 1.90, cred că ne-ar numi Stan şi Bran.

| raisa1993maria a răspuns:

Avand in vedere ca eu sunt mica de inaltime big grin am 1, 51 ar fi culmea sa-mi placa baietii de 1, 90 laughing. iubitul meu are 1, 73 si e ok

| xXdoareuXx a răspuns:

Mie una de la 1, 70- la 1, 75

| LovellyAngel a răspuns:

Ce dracu, am 1.70 laughing. Deci cei de la 1.80 în sus happy

| negat1ve a răspuns:

Prietene treaba difera de la fata la fata. Probabil ai vazut si tu ca in general fetele se uita mai mult dupa baieti mai inalti....sau doar mai inalti decat ele. Mie unu mi se pare absurd cateodata cand vad pe strada un cuplu tinandu-se de mana, ea are 1, 50 si el are 2m. E de ajuns sa fie acolo baiatul mai mare decat fata cu maxim 10cm. Daca vrei neaparat un raspuns as zice ca cei intre 1, 75-1.85 sunt mai favorizati din punct de vedere al inaltimii.

| teodora24 a răspuns:

Mie una imi plac cei de la 1.70 pana la 1.75.