| fly_3722 a întrebat:

Salutare..am o nelamurire. Aspirina ajuta la venirea mentruatiei sau o intarzie?happy

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Din cate stiu eu, aspirina nu are acest efect. Aspirina e un fel de analgezic ce iti p[oate alina temporal durerea (de cap de exemplu)

| DelphhiN a răspuns:

Sunt fel si fel de chestii in legatura cu aspirina asta depinde de organism, la unele persoae o poate intarzia la unele o pot face sa vina mai repede, dar ambele posibilitati iti pot deregla menstratia si nu cred ca luna viitoare ai dori sa te opresca cineva pe strada sa ti spuna ca esti patata...nu? care e cauza pentru acre vrei sa ti vina menstruatia mai repede?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta...

| DDoctorita a răspuns:

Buna seara fly_3722.

Aspirina nu face nimic menstruatiei. Nici nu ajuta la venirea ei, nici nu e intarzie. Aspirina e pentru durere. happy

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Nu e buna pentru asa ceva incearca sa mergi la un doctor ginecolog si acesta iti va prescrie exact pastila de care ai nevoie puppy dog eyes

| LoraMaria9 a răspuns:

Din cate stiu eu o intarzie.