| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o nelamurire, multi spun ca femeile ar insela cand nu sunt satisfacute sexual.
Si acum stau si va intreb, de ce se spune ca femeile pun mai mult accent pe iubire? Daca sexul conteaza mai mult la ele?
Din ce aud, femeile ar insela mai mult decat barbatii, pana la urma care este adevarul?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mulți spun și că vine „bil gheiț" și ne cipează, așa că tu chiar mai crezi în ce „spun mulți"?
sexul e și el o parte importantă a vieții, e o nevoie, probabil că multe aleg să caute în altă parte dacă nu mai primesc, la fel cum sunt și foarte mulți, poate chiar mai mulți bărbați care fac asta.winking

| lpavel a răspuns:

Nu exista o statistica cine inseala mai mult si de ce inseala! da, sunt persoane care inseala ca nu sunt satisfacute sexual DAR sunt si alte multe cauze cum ar fi: bani, aventura, curiozitate, vrea mai mult, ii place de cineva dar nu vrea sa renunte la actualul/a etc. Exemplele pot continua... Cat despre femeile care pun mai mult accent pe iubire? Da asa este in cele mai multe cazuri DAR dupa casatorie! Inainte de casatorie 90% dintre ele sunt materialiste! S-a dovedit asta de nenumarate ori! Deci ai bani, esti macho chiar daca arati ca urangutanul din jungla, bine daca arati asa trebuie sa ai atatia bani incat sa nu-i poti numara ca sa fi macho, laughing n-ai bani, poti sa arati ca un model si tot degeaba, nu te observa aproape niciuna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce in loc de ''daca'' am gresit eu imi cer scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E devastator daca e chiar 90% dintre femei sunt materialiste, asta inseamna ca barbatii normali ca noi vor fi evitati constant.
Sper ca nu este adevarat adica femeile oricum sunt mai multe iar barbatii bogati sunt cu atat mai putini