| LoveSroL a întrebat:

Am o nelamurire daca pot sa ii spun asa. Am o relatie de 6 luni cu o fata putin mai mica decat mine 20-18 in fine nu cred ca asta conteaza. De ceva vreme as vrea sa incerc sexul anal. Toata lumea imi spune ca ce bine e ca nu stiu ce... Bun am vorbit cu ea si nu prea e de-acord si am o vaga banuiala adica cel putin asa simt eu ca ea a mai incercat odata sexul anal si nu recunoaste. (Precizez ca la sexul normal am fost primul din viata ei) cum as putea sa o intreb sau macar sa imi dau seama daca am dreptate sau nu)

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

De ce te-ar interesa ce a facut inaine de tine, iar asta este decizia ei. Ar trebui sa o respecti si sa o accepti daca chiar te intereseaza aceasta domnisoara. Astfel de chestii se vorbesc, apoi se practica daca ambii sunt de acord.
Eu cred ca se jeneaza ca nu se gandeste la asa ceva, nu neaparat ca a mai facut sex anal.

| LoveSroL explică:

Ideea e ca, cand bat apropouri (ai mai incercat) imi raspunde super rapid cu un nu as face asta si se uita in alta parte) Plus m-a mai mintit cu 2 -3 chestii minore.

| Maskoff a răspuns (pentru LoveSroL):

Atunci nu ai ce faci decat să înțelegi. Când o să simtă ea nevoia și dacă o să simtă nevoia, o să o facă.

| LoveSroL explică (pentru Maskoff):

Bun dar dc m-ar mintii? Ca e de inteles.

| Maskoff a răspuns (pentru LoveSroL):

Pentru că nu prea e un lucru de recunoscut... Poate îi e teamă că dacă îți face acel lucru sau dacă spune că l-am mai facut, tu îți vei schimba părerea despre ea. Sau poate chiar nu a făcut nimic și tu îți faci filme aiurealaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Este IMPOSIBIL de aflat care poate fi adevaratul motivul al refuzului. Probabil ca a citit sau s-a informat si a aflat niste lucruri nu tocmai placute cei se pot intampla mai ales...ei. Sanatate!

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ai fost primul nu cred ca încerca asta înainte. Doar la anumite persoane s-a mai zvonit ca dorind sa se mărite virginie ar încerca și astfel de sex, dar nu e cazul ei deoarece a făcut o cu tine. Ca sa bănui asta ar trebui sa ai niște motive concrete nu doar ca asa îți imaginezi tu.

| Maskoff a răspuns:

Nu prea ai cum sa întrebi chestia asta poate îi e rușine să recunoască. Poți să riști gen. sa îi spui și tu ceva mai jenant despre tine, mai in glumă. și după ce râde ea de tinelaughing sa o întrebi și tu de faza asta... O sa pari cam obsedat puțin... dar dacă vrei neapărat să afli, încercă.