| ionut554 a întrebat:

Am o problema! Sunt baiat am 14 ani si imi fac si eu laba ca toti baietii dar can ating capul penisului simt o durere destul de mare si imi retrag in secunda 2 mana de pe capul penisului.Tin sa spun ca nu mi-a iesit capul penisului afara dar cand mi se "scoala" si trag putin de "dansa" il pot atinge si ma doare destul de tare.Deci ce se intampla?
P.S: Nu imi ziceci sa le spun parintilor si sa ma duc la medic ca nu musca.Nu vreau sa ii ingrijorez.Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu le spune parintilor, este normal sa te doara deoarece nu ti s-a rupt frenul(ata) nu abuza de masturbare ca ai sa te inveti sa folosesti doar mana