| cossmy a întrebat:

Salutare...am si eu o fata in clasa(sunt a X a), de care imi place de ceva timp. Un prieten i'a zis ca imi place de ea, si ea m'a intrebat pe mess daca e adevarat. I'am zis(pana la urma), ca e adevarat. Nu s-a schimbat cu nimic. Adica ma ia in brate, radem amandoi, etc. Am intrebat'o intr'o zi, asa cica ipotetic, ce ar zice daca as intreba'o daca vrea sa fie cu mine...si a zis ca dabig grin. Dar cand i'am zis serios, a zis ca ea e mai ciudata asa, si ca nu vrea sa ma faca sa sufar (daca ar fi ceva). I'am zis ca nu are nimic, o incercare nu strica, dar nu a mai zis nimic. Si acum, e exact la fel ca inainte. Ma pupa cand pleaca de la scoala, sta la mine in brate(daca o iau eu), gice glume, imi povesteste tot felul de intamplari. E SOOPER. Si acum intrebarea mea: CUM IMI DAU SEAMA DACA MA PLACE SI DACA AS PUTEA SA FIU Q EA? ce semne are avea daca m'ar placea?thinking

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Poate inca nu e sigura de sentimentele ei, din cate ai spus te place. Lasa sa treca putin timp si comportate la fel, arata-i ca o placi si totul va veni de la sinewinking

Sucess:*!

5 răspunsuri:
| cossmy explică:

Bai, stati linistiti ca am vb cu ea si de faza cu virginitatea si altele. e o fata cu care se poate vb orice, fara sa se supere sau sa faca cine stie ce caz din orice nimic. Da' eu nu stiu cum pot sa aflu daca chiar ii place de mine sau pur si simplu...nu stiu cum sa zic; asa face eathinking

| cossmy explică:

laughinglaughing...si asta, p langa multe altelebig grin...

| dragosh a răspuns:

Pai semnele tocmai tu ni le-ai zislaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu te place suficient sau este timida nu indrazneste, o fi virgina si ii este teama, testeaza si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, ti-am spus sa testezi, ce-ai facut pana acum? ai intrebat-o doar daca e virgina?