| MorarasCiubotaru a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare aici la voi, este vreo problema daca te masturbezi zilnic de mai multe ori? Pot fi ceva efecte negative?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Moraras, exista ceva efecte negative insa pe perioade indelungate de timp. Exista baieti/barbati care din cauza masturbarii in exces nu au reusit sa aiba o erectie sau orgasm cand ajungeau sa fie cu o femeie in pat, ci reuseau doar sa se satisfaca singuri. Desigur, astea sunt efectele masturbarii de foarte multe ori pe zi timp de ani la rand.

Din cate stiu acestea ar fi singurele efecte negative, dar chiar si asa... tot mai bine este sa ai o partenera (sau mai multe, daca esti chiar atat de bun).

Be smart and have fun.winking

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Te infunda pentru rele tratamente aplicate cucului.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Wehrmacht):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))

| epurasu a răspuns:

Cati ani ai?--o data pe saptamana sau cel mult de doua ori.Renunta imediat la de mai multe ori pe zi. Daca vei reduce o sa fie ok--

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, numai daca esti un obsedat care face de 3-4-5 ori pe zi.
Incerca sa te mai abti cateodata.
Bafta!

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, dar incearca sa nu lasi hormonii sa iti controleze viata.

| Alcyon a răspuns:

O sa vezi mai tarziu, cand o sa ajungi cu fata in pat si-o sa-ti moara Gogu la intrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cand o sa-ti incepi viata sexuala o sa-ti dai seama ca suferi de ejaculare precoce sau mai rau, penisul ti se v-a invata numai cu mana si-ai sa te faci de ras in fata fetelor

| MisFit20 a răspuns:

Masturbarea e ceva normal, dar mai abtine-te din cand in cand. Uite intrebare de gandire, daca oamenii ar avea maini scurte si nu ar ajunge la penis, ce ai face?

Răspuns utilizator avertizat
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Tinete de meserie...asa a ajuns si oncescu campionwinking

| AleXzpm a răspuns:

Mai schimbă mâna, să nu se formeze musculatura doar pe partea dreapta/stângă, apoi o să fie vizibil și or să te strige colegii (laba$@iu)

| MorarasCiubotaru explică:

Prietena eu am insa nu sunt langa ea sunt undeva departe

| MorarasCiubotaru explică:

Si cat eram cu ea aveam o erectie fara probleme, cand eram cu ea numai o data facem sex dar acum fiindca nu-i langa mine parca nu ma mai satur

| DjMinnie a răspuns:

Deci este dependent de laba, wtf. Cu greu o sa mai ai orgasm atunci cand vei fi cu o fata, daca tu toata ziua o dai la laba. Stiu... poate fi placut dar zic eu sa te mai abti din cand in cand.