| Lov3Y0U a întrebat:

Salutare
Am și eu o întrebare foarte importantă.
Deci, eu de când mi-am început viața sexuală nu am avut parte de fete virgine
Iar acum stau cu o fata care pretinde ca e virgina.
Și a rămas vorba ca astăzi sa vina pe la mine
Deci vreau răspunsuri cât mai clare, sa înțeleg, am înțeles partea cu preludiul și așa mai departe.
Ce ma interesează pe mine e altceva.
Cât de tare ar trebui sa împing ca sa se rupă himenul, dar sa nu o doară nici pe ea atât de tare
Ma înțelegeți voi?
Aștept răspunsurile voastre cât mai repede
Mulțumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Cum faci sex cu o virgina! Cum te pregatesti

Daca insa, partenera spune ca simte ca e pregatita sa fie a ta, trebuie sa fii si tu pregatit.

Iata cateva sfaturi utile pentru prima noapte de dragoste
1. Pregateste o atmosfera romantica, lumanarele, muzica preferata, un pahar de sampanie
2. Nu te grabi, incepi prin multe mangaieli si sarururi. Preludiul e important mereu, dar in special cand te pregatesti sa faci sex cu o virgina
3. Daca observi ca intervine un blocaj, opreste-te tu! Spune-i ca nu trebuie sa mergeti pana la capat daca nu se simte pregatita. Tine-o insa in brate si sarut-o!
4. Observa ce o excita cel mai tare si fa-o! Apoi opreste-te, nu merge mai departe. Doar o saruti. In felul acesta va dori si ea sa faca sex la fel de mult ca si tine, pentru ca ii aprinzi dorinta.

Nu uita sexul cu o virgina, prima nopate de dragoste pentru o tanara trebuie sa fie speciala si e important ce faci si dupa. Nu pleca imediat de langa ea. Fii tandru cu ea si intreab-o cum a fost, ce i-a placut cel mai mult."

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da crezi ca exista standarde in dezvirginare? cu masuri si documentatie?

| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te la partea cu preludiul, ca nu ai inteles nimic, daca intrebi cat de tare trebuie sa impingi!
Daca fata are parte de excitatie si umezire completa la preludiu, treburile merg f usor si bine la dezvirginare!
Ia de citeste despre excitarea unei fete, despre orgasmul clitoridian si apoi ajungi la sexul vaginal!

| Emilian65 a răspuns:

La dezvirginarea unei fete trebuie sa lucrezi fin și cu multa ca să nu o doară și sa te accepte și altădată. Deci, fii un gentelmen când te apuci sa dezvirginezi o fata.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu trebuie sa impingi tare, trebuie sa fii mai delicat, trebuie doar sa o bagi unde trebuie cand o simti pe fata pregatita si sa o ai cat mai tare in acel moment.

Răspuns utilizator avertizat
| Iaksisjjsna a răspuns:

Măi, încearcă mai întâi cu o riglă să se poată obișnui cu durerea, iar apoi poți să împingi cât de tare vrei.