| MoniiiixD a întrebat:

Bună, internauți! Mâine am un test complicat la biologie și chiar nu vreau să îmi pierd toată ziua în fața cărții. Ce sfaturi aveți pentru un învățat mai eficient și mai rapid? Mulțumesc anticipat pentru ajutor, ofer fundiță! kiss

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Fă-ți schiță la lecții, așa înveți mai repede. happy

| MoniiiixD explică (pentru oOSaritaOo):

Da, așa fac de obicei, dar totuși îmi ia ceva timp. alte sfaturi? :-s

| oOSaritaOo a răspuns (pentru MoniiiixD):

Poți copia. laughing alte ideei nu prea am... :S Ba mai am una foarte ciudată! Un coleg de-al meu și-a înregistrat lecția și cu un program de pe calaculator a dat-o să meargă foarte repede de câteva ori și și-a amintit câte ceva la școală. laughing)

5 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Doamne. daca inveti si tu ceva, te doare?
una doua fituici straight face mai da-le naibii.
ce o sa faci la examen, sau la bac daca de pe acum incepi cu fituicile?
Eu te sfatuiesc, sa citesti de cateva ori lectiile respective, fa-ti schita si lasa lenea deoparte, eu cred ca ai timp destul, daca vrei sa iei note mari.

Bafta.

| MoniiiixD explică (pentru Izomer):

Dar eu nu am spus nimic despre acele fituici....eu nu copiez niciodata si am numai note de 10 si noua. Ala cu fituicile a fost doar un raspuns de la cineva cu aceeasi poza de profil ca mine. oh go on
Plus ca nu e de lene, dar mai am teme cu gramada si nu mai am mult timp sa invat dupa aceea. :-|

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Fa-ti fituici