| ZorrO_5625 a întrebat:

Am auzit de continenta sexuala am inteles ceea ce se poate obtine daca practici aceasta tehnica, dar ceea ce nu am inteles este cum se practica am citit pe multe site-uri si toate spuneau numai de controlarea corpului, si nu am inteles cum se poate face asta? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ar trebui o zi si citeva pagini pentru a-ti spune " ce si cum ".
Nu este extrem de complicat, iti trebuie doar motivatia, capul ( ala de sus!) si o partenera pe masura.
Popular si pe scurt : daca vrei sa practici asa ceva, ce nu se spune pe net, este sa incepi sa te controlezi si sa nu " termini " indiferent de situatie, cit mai mult timp! Asta este cheia, si daca inveti smecheria, poti linistit sa faci apoi sex si citeva ore fara probleme. Daca ai stapinit tehnica asta, poti apoi sa incerci sa pui capat sexului fara ejaculare. Nu se intimpla nimic si nu este frustrant.
Asta este pe scurt si pe intelesul tuturor.
Repet, daca faci sex " cu cap ", nu ca animalul stapinit de instincte, poti linistit sa faci sex ORE intregi apoi treci la " lectia 2"! ( adolf )

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

winking vei vedea cand iti vine vremea

| Doctoru_7315 a răspuns:

Am eu o carte daca te intereseaza, e in format pdf. Lasi adresa de mail si ti-o trimit.