| TheGrooveStreet a întrebat:

Am invitat o fata la suc ea a acceptat dar eu sincer nu am mai iesit cu o fata la un suc. si nu stiu ce subiecte sa abordez :-s, ce as putea face sa nu ma pierd, Balbai. Precizez ca nu suntem la aceleasi scoli deci nu putem aborda subiecte scoLare. mai va spun ca mie imi place de fata aceeasad si ea stie asta. pls heLPsad

6 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Daca fata respectiva stie deja sentimentele tale va intelega posibila ta stare de nervozitate, dar nu iti fa griji prima intalnire e mai dificila dar apoi va deveni din ce in ce mai simplu ca si o rutina.
Ca si subiect de discutie pe langa clasicile intrebari / ce ai mai facut / ce muzica sau filme iti plac, ai putea sa sa ii spui cea ce simti pentru ea iti poti spune ca ai placuto din prima zi cand ai vazut-o ca iti place ochi ei... si ca vrei sa fiti impreuna.
Spune-i cea ce simti cu adevarat, iar urmatoarea intalnire fa sa fie un pic mai special afla ce ii place ei cel mai mult sa faca pentru a se relaxa si faceti acel lucru impreuna

| MaiiaAna a răspuns:

Pentru inceput nu trebuie sa ai emotii. Discuta cu ea ca si cum ai vorbi cu un sumplu amic >calmhappy

| Bulinăăă a răspuns:

In primul rand u faci cinste!
u ai invitat u platestilaughing
in al 2 lea rand ceti vine prin cap ceva aamuzant uitate in ochii ei spune-i ce faci u pea casa incearca sa o cunosti

| soyaxedy a răspuns:

Bun deci ar trebui sa ii zici ca este foarte frumoasa, in prima faza... apoi ceva legat de notele de la scoala sau altceva... apoi despre ce ii place sa faca si nu uita SA ii zici de fiecare data ca acelasi lucru iiti place si tie si sa-i zici ca aveti multe lucruri in comunsi cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu ea ca si cu o prietena(prieten)!
nu trebuie sa ai emotii!
Daca stie ca o placi atunci poate va intelege dc te comporti ciudat!(daca te comp ciudat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insuti. Povestestei chestii gen cu ce te ocupi ce-ti place sa faci da nu o lua razna.intreabo si despre ea...stai calm totul va fi bine Succes cu fata :*