| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...ca sa faci sex anal trebuie numai de cit sa stai in pozitia aceea(stiti voi) big grin, se poate si altfel mai romanitc?

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Se poate si in multe alte pozitii, numai ca "aceea(stiti voi)" e preferata de toata lumea, mai ales de femei. E vorba de "dominarea suprema", asa ca nu incape vorba de romantism, in orice pozitie ai incerca.Tocmai de asta foarte multe femei nu accepta nici macar gandul, nu ca sa mai si faca.Trebuie indeplinite foarte multe conditii pentru ca femeia sa-si doreasca asa ceva.Si cum nu sunt indeplinite, le auzi pe foarte multe vorbind despre asta ca fiind ceva dezgustator, degradant, chiar si aici pe tpu.Toate femeile alea nu au fost niciodata satisfacute, si nu e vorba doar de sex ci de multe altele, toate fiind in stransa legatura. Daca erau satisfacute, aveau alta parere si isi doreau foarte mult.
Exceptiile sunt cele care fac sex anal pentru a experimenta, fara sa simta neaparat dorinta si cele care, ca si tine, fac sex anal ca sa ramana virgine...
Daca ai fi inceput in ordinea "fireasca", ai fi stiut deja toate astea si ca nu poate fi vorba de romantism in acest caz.
Ti-as spune mai multe dar am o gramada de treaba inainte de a ma "rupe de lume" pentru un timp...
Oricum, ai 15 ani (daca corespunde varsta cu nick-ul tau) sau oricum esti "mica" pentru sex.
Deja ai inceput aiurea, ai facut un compromis pe care nu prea trebuia sa-l faci, crezand ca nu pierzi ci "castigi". Cu ce te ajuta ca ramai "virgina", cu un himen mai exact, ca nu stie "lumea"?! Cu nimic! In schimb pierzi foarte mult. Funduletul se "da" ultimul si numai atunci cand simti o dorinta nebuna.Altfel,nu o sa primesti mai nimic ca femeie.Deja dai "maximul" fara sa stai pe ganduri si fara sa primesti mai nimic...
Nu faptul in sine e problema ci atitudinea ta cu care o sa pierzi mult in viata, mai ales in relatiile cu barbatii.Nu e tarziu nici acum sa ti-o schimbi...winking

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca poti sa stai si in... poala lui!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@Hombre: m-ai facut sa rad cu lacrimi! Bogata imaginatie mai ai omule!

| Derye a răspuns:

Am citit in intrebarile tale ca ai 15 ani. Iti sugerez sa abandonezi sex-ul mai ales sex-ul anal.

http://www.sexinfo.ro/Sex-anal.html

Poti cauta aici!
Bafta!

| unnimeni a răspuns:

Sexul anal poate fi romantic?

| Hombre a răspuns:

Poti sa stai cu fundul in sus si bagi o lumanare in el facandul sfesnic iar lui iubi eu faci oral in naturaletea lumini de la lumanare, romantic nu? laughing

| Hombre a răspuns:

Hei tinereii, priviti partea amuzanta lasati morala, sexul anal se practica de cand lumea si se va practica cat este lumea, evident cei carora le place. Multumesc pentru apreciere @ Elianna.

| Dan a răspuns:

Draga Paula, daca tu consideri ca sexul anal este romantic, apoi lumea asta a luat razna de tot, sau nu mai intelegem noi cu obiceiurile de azi.Ai grija sa nu ai probleme cu asemenea pozitii "romantice"! Noroc!

| Crs a răspuns:

Sex anal romantic rolling on the floor

| hehehe a răspuns:

Sexul anal este ultimul lucru romantic de pe planeta asta... Gen, chestia asta e facuta doar pentru a satisface mofturile barbatului happy, nu si ale noastre :p

| madalinaaa89 a răspuns:

Sex anal romantic?rolling on the floor am trait s-o aud si p'astahee hee
oricum, banuiesc ca ai 15 ani asa ca nu pot sa-mi dau seama ce te atrage asa de mult la sex...adica nu spun ca nu o fi frumos, dar e frumos atunci cand il faci cu cineva pe care-l iubesti cu adevarat si poate un pic mai tarziu.nu la 15 anihee hee

Probabil te-ai gandit sa te apuci de acest ''sport'' deoarece ''este la moda'' sau este ''cool''. Sa stii ca nu este deloc asa.Chiar daca unii baieti(majoritatea) spun ca esti o tocilara/ratata/prea cuminte etc daca ai 15 ani si nu ai facut sex pana acum... ei bine, nu e chiar asa.Sa stii ca acesti baieti care pun accentul mai ales pe sex nu sunt deloc baieti care merita atentia femeilor, mai ales a adolescentelor de 15 ani.
Sa stii ca o sa ''revina'' acele vremuri in care virginitatea este ceva cu care (scuzati cacofonia) te poti lauda, sa zic asa.Insa,pana vor reveni acele vremuri, deja nu o sa mai existe nicio fata ''neatinsa''.

PACAT, MARE PACAT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti situa si undeva deasupra lui, el intins cu fata in sus iar tu in capul oaselor adeca pe verticala. E frumos.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, dar sa fii f. tut in cur nu poate fi romantic, oricum ai lua-o si din orice pozitie. Banuiesc ca ai 15 ani, interesanta preocupare. Astept stupidul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai multe pozitii. Cica este pe site o experta in sex. Bate si tu toba sa te lamureasca. Eu nu pot, ma scuzi, iau micul dejun si nu-s singura. big grin