| anonim_4396 a întrebat:

Care este comportamentul unei fete indragostite?

Funda.

7 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Atunci cand intrii pe mess si el nu e devii nerabdatoare ca el sa intre.cand stai langa el eviti sa te uiti in ochii lui, ii vorbesti frumos, te comporti diferit fata de cum te comporti cu alti baieti.

| DeyuXd a răspuns:

Pai. O fata indragostita se baga in seama cu tine, daca ar afla ceva care are legatura cu tine [aici fiind vorba despre o alta fata] s-ar putea sa iti vorbeasca altfel, cu replici scurte ca sa-ti atraga atentia ca ceva nu e in regula. Sar comporta cu tine diferit fata de cum se comporta cu ceilalti baieti, ar incerca sa te faca gelos. E mereu cu capul in nori. Ar putea pune multe emoticoane de genu'':* :X'' etc.

| costellodonatz a răspuns:

Comportamentul, nu numai al fetelor, ci si al baietilor, nu este diferit foarte mult de cel al unui caine turbat si, in acelasi timp, trepanat.

| k_7073 a răspuns:

Aiurea laughing
funda?

| Kira22 a răspuns:

Salut! Pai tot incearca sa intre in vorba cu tine, se uita intens la tine, daca vrei sa stii daca te place cineva du-te mai departe de prieteni si vezi daca acea fata va incerca sa se aproprie de tine, daca nu o va face ori nu te place ori e timida, BAFTA!

| noname29 a răspuns:

Pitagorawinking funda?:*

| deadeutza a răspuns:

Pai aproape ca lesina dupa ce te vede sta mai aproape de tine e nerabdatoare sa intrii pe mess sa te vada sau in realitate sa vorbesti cu ea te comporti mult mai diferit fata de ceilalti daaca te place se apropie foarte mult si de tine dar si de gasca si incearca sa faca cum va sa o observi FUNDA?