| karinazoey a întrebat:

De ce cele mai multe fete sunt indragostite de baieti rai?(bad-boys)

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Au o anume energie pe care ti.o transmit si tie. Nu te plictisesti cu ei. Au un caracter mai impulsiv pe care ar fi bine sa inveti sa il stapanesti. Daca reusesti, din "pitbulli"devin "bichoni''! laughing)

6 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Baietii rai, in special cei care chiar te plac/iubesc sunt cei mai buni.Nu ai cum sa te plictisesti cu ei, si ai un fel de sentiment de sigurata cu ei(they are bad with others but good with you)

| NoName0x0 a răspuns:

Mersii de fundita! :*

| dani2404 a răspuns:

Le place sa fie batute.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dani2404):

Masochiste suna mai frumos laughing

| mejustme99 a răspuns:

It's hard to resist a bad boy who is a good man! happy :*

| Beholder95 a răspuns:

Ca sunt idioate