| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Cat de importanta este partea fizica pentru voi cand vine vorba de relatii, dar cea emotionala, rationala?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

100% ambele.
Adică dacă nu îmi place 100%, n-o sa vorbesc cu ea.
Și apoi, dacă nu îmi place 100% caracterul și felul ei de-a fi, n-o sa continui sa vorbesc cu ea.

Ambele sunt la fel de importante în momentele lor.

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

O spui de parcă, cineva stă să estimeze, respectiv si sa noteze undeva procentajul.
Cu ce te va ajuta, dacă iti spunem că este importantă, atâta timp cât gusturile nu se discută? Respectiv și faptul că, s-ar putea să iti placă la un moment dat de cineva si din prisma modului in care se redă, nu neapărat pentru că arată ca un zeu sau o zeiță.

| SoareDaniel a răspuns (pentru Ofiintă):

Il ajuta sa nu isi mai faca sperante ca un idiot ca nu conteaza y si x

| Drimmero a răspuns:

Toate sunt importante cum a mai zis cineva, adica important e sa te atraga fizic pentru inceput, iar partea emotionala, rationala, caracterul astea sunt foarte importante in timp dupa ce cunosti omul, cu astea se sustine o relatie, fizicul mai ajuta insa daca iti iei gagic/a doar pentru fizic si la celelalte aspecte e o persoana deficitara atunci n-ai facut nimic, oricum oamenii nu prea sunt la extreme, au cate putin din fiecare, ceva ceva tot au cu care sa te atraga.

| Freya1 a răspuns:

Clar trebuie sa placi omul pe care îl iei, dar cea mai importantă este gândirea, educatia...

| Catrice a răspuns:

Hai sa zic un 25% acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia să specifici ce tip de relatii.

Frumoasa și proastă asta e combinatia perfectălaughing, pot sa apreciez rațiunea și inteligența la o persoana. Dar dacă nu mă face să mă simt bine cu ea nu mă încântă cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Partea rațională: 50%
Partea emoțională: 30%
Partea fizică: 20%

| troleibuz a răspuns:

Ma intereseaza personalitatea. Sa am ce vorbi cu ea. Pentru ca sunt un om al ideilor. Si nu prea observ chestiuni legate de fizic. Dar nu mi-ar placea o fata care nu are grija de ea si de sanatatea ei. Care sa aiba 120 de kg la 20 de ani, de exemplu.

| MValentin a răspuns:

50/50. Dar sa nu crezi ca am așteptări ca persoana de langa mine sa arate perfecta din orice detaliu. Vreau sa fie doar,, normala,,. Sper sa înțelegihappy, contează fizicul pentru orice persoana, dar pentru persoanele care chiar iubesc pe cineva pentru ceea ce sunt vor aștepta sa arate îngrijit si cat de cat okay. E normal^^

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Partea fizica : 15%
Partea rationala : 85%

| SoareDaniel a răspuns:

De partea femeilor cand vor sa fie intr-o relatie cu un baiat n-as exagera 75% si cea financiara 85%

| Whitesnake99 a răspuns:

Toate sunt la fel de importante.

| LastBlackNight a răspuns:

Arat destul de bine, gen model din vikings, deci am pretentii. pe ambele parti chiar.destul de mari

| alexTHEbombăr a răspuns:

Intr-o relarie conteaza curul