| Georgexyz99 a întrebat:

Salutare. Ce parere aveti despre ce am trecut azi, si ce as putea face mai departe?
Spre exemplu, azi a fost ziua de nastere a fostei (care mi-ar da semnale sa fim din nou impreuna), si dupa ce ne-am intalnit, dintr-o data a aparut celalalt fost iubit cu chef de cearta, gen "cum isi permite sa il minta in halul ala, ca vezi Doamne a facut jumatate de oras tocmai pentru ea", si ca ii face faze de genul etc (in timp ce faceam poze cu ea, ne-am pomenit cu fostul ei (erau despartiti recent si au ramas in relatii bune), negru de nervi pe motiv ca urmau sa se intalneasca urmatoarea ora. Deci dupa ce s-a despartit de ala, trage tot la mine, dar in continuare se vede si cu ala (se vede cu 2 tipi in acelasi timp). Scuzati balbele, dar totusi ce parere aveti despre asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata dovada de ce NU MERITA niciodata, sa te intorci la o FOSTA relatie!

| alexalx1234 a răspuns:

Curvă

| Saiko10 a răspuns:

Daca vrei o relatie serioasa lasa fetele de genul asta, daca doar vrei sa te distrezi vorbeste cu ea si vezi ce iese.

| bugurestiusername5 a răspuns:

Ba scuzam balbele