| Adytza09z a întrebat:

Salutare, cm poate veni si fara simptome, dureri? Am facut sex protejat pe 9 luna asta si a iesit pe la inelul acela de la prezervativ sperma si i-a ajuns pe vulve. Intreb pentru ca nu o doare nimic, doar un pic in zona sfarcurilor a aparut ca niste noduli in san si rareori spre exteriorul sanului.
Trebuie sa-i vina pe luna asta 21-22 asa si nu are nici un simptom.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca sunt atat situatii cat si anumite femei in cazul carora nu apar/nu se produc simptome premenstruale. Sanatate!

| Adytza09z explică (pentru corbulalbrosu):

Pana acum i-a curs cv alb si gros

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ar fi fost in perioada fertila erau sanse de sarcina, simptomele sarcinii apar mai tarziu, poate are doar o intarziere de cateva zile a ciclului.

| HazelEyes77 a răspuns:

Azi suntem in 20 aprilie asadar nu se poate vorbi de intarziere inca. Mai asteptati cateva zile si vedeti daca apare menstruatia. Dupa 7 zile de intarziere poate sa faca un test de sarcina. Sunt femei care nu au simptome premenstruale pronuntate gen dureri de sani, usoare crampe abdominale, retentiei de apa, balonare, iritabilitate etc. La mine se manifesta doar o usoara retentie de apa si pofta de dulciuri, iar crampe nu am decat dupa ce apare menstra. Deci poate sa ti vina si fara simptome premenstruale evidente. Numai bine

| Adytza09z explică (pentru HazelEyes77):

Pana ieri i-a curs cv alb pe lenjeria intima.