| Cotor_Bogdan_2002 a întrebat:

De 3 ani am niste dureri in piept care apar din senin. Nu sunt ametit nu am alt simptom, doar ma doare pieptul in zona inimii. Pe parcursul acestor ani am facut 2 ekg.uri care au iesit bine, si nici lipsa de vitamine/ minerale nu am. Am 16 ani, si durerile parca au aparut dupa ce am crecut brusc in inaltime de la 1.65 la 1.85 in cateva luni. De la ce credeti ca pot fi aceste dureri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mie mi-a zis medicul ca e din cauza muschiilor si a stresului, somn de proasta calitate

1 răspuns:
| AdrianaB1 a răspuns:

Si eu am astfel de dureri uneori, aș fi interesată de răspuns, dar sunt fata.

| mgtow a răspuns (pentru AdrianaB1):

Mie mi-a zis medicul ca e din cauza muschiilor si a stresului, somn de proasta calitate