| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi useri TPU!
Fetelor sa zicem ca iesiti cu iubitul la un restaurant impreuna cu un grup de prieteni.
Ei bine, in timp ce stateati la masa de vorba cu prietenii iubitul vostru trage o basina sanatoasa si zgomotoasa care se aude in tot restaurantul.
Ce reactie ati avea in situatia data?laughing))
V-ati mustra iubitul sau ati incepe sa radeti?laughing))

Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Mi s-a întâmplat.și mie, cine are problema asta ori e de la anxietate sociala ori are probleme cu burta, mănâncă numai junk food și alte mâncăruri procesate și nesănătoase.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

As speră că îl trădează funduletul și e mai mult decât o beșină

| dullcat a răspuns:

Asta e un alt cont pentru vaca Verginica? Ma indoiesc ca s-ar auzi asa ceva intr-un restaurant, fiindca ar fi muzica si zgomot de fundal de la tacamuri, pahare, etc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru dullcat):

Nu e chiar așa, sunt restaurante unde muzica cântă în surdina și poți auzi clar cuplurile care se cearta din cauza ca bărbatul mustreaza femeia sa isi plătească consumația

| dolceromania a răspuns:

Pai cred ca ar trebui certat, esti totuși într-un restaurant.

| Mda01 a răspuns:

Eu sunt de părere că accidente de genul se mai pot întâmpla, atâta timp cât nu a fost cu intenție sunt de părere că se poate ierta =)