| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
O întrebare pentru fete.
Sa zicem că ieșiți cu un băiat la o masă în oraș și băiatul cu care vă întâlniți scăpa o băsină zgomotoasa într-un mod neintenționat.(poate și din cauza emoțiilor).
Ce o să faceți în situația dată?
Vă ridicați instant de la masă și rupeți orice legătură cu băiatul respectiv sau treceți cu vederea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesantă întrebare.
Cred că este normal să reacționăm ca oamenii civilizați.
Este posibil să se întâmple la oricare dintre noi, chiar dacă unii or să zică ca n am dreptate.
Este normal să fie reacții vesele, să zâmbim frumos, să facem o mică glumă chiar dacă v a fi una ușor forțată și astfel vom trece cu bine peste situație.
Nu trebuie să facem o tragedie dintr- o întâmplare nevinovată.
Sunt barbat și am răspuns pentru că prezintă importanță pentru ambele sexe.

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sa stii ca se poate intampla si invers...sa o traga ea! laughing

| Esti a răspuns:

M-as simți puțin penibil… acum depinde și cum reacționează el după ce o trage. Dacă știe sa gestioneze situația poate trecem peste.
Depinde și de întâlnire dacă e prima e și mai ciudat. dacă deja ne știm de mai mult timp facem haz de necaz. Pana la urma orice om trage bășini, nu in public dar uneori se mai întâmpla

| user492827274 a răspuns:

Da pa pa baiat