| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

După cât timp va contactat fosta / fostul din pricina dorului / curiozității?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e ca și cum e termen lol laughing unii aproape imediat, alții chiar și după câteva luni

| Violleta2022 a răspuns:

A incercat zilnic pentru o perioada de vreme, pana s-a plictist si a inteles ca nu este normal sa-si mai bage nasul in viata mea.

Psihologii recomanda ca-i bine sa le inchizi toate portitele si sa nu te mai vezi sau intalnesti cu ei, ca sa-ti poti continua viata si sa-i elimini total din calea ta, fiindca trecutul si amintirile nu se pot schimba, iar viitor fericit alaturi de acesti oameni nu vei avea niciodata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am recontactat-o după 40 de ani ( un exemplu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

Cu prima am pastrat legatura, cu celelalte, le-am contactat eu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TeodorescuAndrei a răspuns:

Mă...fosta mea e măritată de 4 ani si cu 2 copii..ma contactat din ziua in care s-a maritat di chiar cand era la maternitate cu primul copil deci...e o intrebare dificilăhee hee