| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

După cât timp v-ați deblocat fostul / fosta de pe WhatsApp?

Care a fost motivul?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, probabil ca asta ar trebui sa fie happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ajung să blochez pe cineva, nu-l mai scot, doar dacă realizez că am greșit eu

| Nemessys a răspuns (pentru Adry05):

Femeile isi dau seama ca gresesc? laughing Ele nu gresesc niciodata!

| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca ai blocat pe cineva insemna ca ai pierdut cearta iar blocarea e singura ta scapare. Daca totusi ai blocat pe cineva, nu mai debloca inapoi. Asa e si cu cafeaua, daca s-a racit nu o mai incalzi caci mai buna nu e.

| GeorgeMihai explică (pentru Robertandrei4858):

Păi și fosta mea mă are blocat pe WhatsApp dar pe Fb m-a deblocat dar ea nu dorește să mă blocheze înapoi pretinzând că este netul ei, telefonul ei și pretexte de genul acesta. Crezi oare că în spatele unor astfel de pretexte se află de fapt faptul că și-a lăsat o portiță deschisă pentru a îmi mai urmării Fb din curiozitate sau să mă contacteze pe viitor?

| DoarBogdan a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Da, probabil ca asta ar trebui sa fie happy

| ReZiSTorr a răspuns:

Blocarea inseamna lasitate. Daca ai curaj nu blochezi pe nimeniwinkingDaca blochezi inseamna ca te afecteaza persoana de langa tine, ceea ce el/ea nu ar trebui sa vada

| Zuzu1991 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Nu, nu inseamna lasitate, nu cand e fosta/ul... nu vrei sa iti mai aduci aminte cat ai suferit, lasitate e cand blochezi aici pe TPU, unde, cand cineva iti spune ceva care nu iti convine, in loc sa iei atitudine si sa ii zici ca greseste, il blochezi si uiti
si ca sa iti dau un exemplu, nu am avut nici un fel de schimb de replici cu Meme10Memu https://www.tpu.ro/utilizator/abntnl dar mi-a dat ignore, presupun ca le da ignore la toti care contesta oricat de vag biserica sau religia

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Mai avea să îmi dea niște bani