| Ayna a întrebat:

In cit timp ti-ai uitat fostul(fosta) iubit(a)?

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

1 luna+

| Ingerash a răspuns:

In 2 saptamani, pentru ca l-am intalnit pe actualul si nu ma mai gandeam deloc la fostul...

| TeodorescuAndrei a răspuns (pentru Ingerash):

Si de atunci si până acum ( mai exact 10 ani pentru că intrebarea e din 2011 ) câți foști au fost? Presupun că ai atins mia lejer...

| xXx_6966 a răspuns:

Au trecut 2 ani si inca n'am uitat'o.

| Plague a răspuns:

A durat mult pana sa nu mai simt nimic pentru ea, aproximativ 2 luni, poate mai mult. Evident ca nu o uiti, ca doar nu te loveste amneziahee hee dar incepi sa fii ok cu faptul ca ea este/va fi cu altul, si iti cauti si tu jumatatea mai buna in continuare happy

| Fantasy a răspuns:

Nu poti sa uiti.doar sa treci mai departe happy si eu am trecut camthinking pai mai putin de o saptamana happy cel putin eu pot sa trec destul de usor peste despartiri pentru ca ma gandesc ca nu e sfarsitul lumii si mai sunt baieti si el nu era cel potrivit

| Suhac a răspuns:

Juma d oradevil