| anonim_4396 a întrebat:

Eram pe cale sa fac sex cu prietena in masinalaughing si a aparut masina politiei deodata langa noi..ne.au cerut buletinele si deja incepuse sa scrie procesul verbal pentru amenda.cel de la rutiera a ramas in masina si scria.iar cu celalalt am incercat sa o dau la pace..le.am dat tot ce am avut si au plecat..nu m.au pus sa semnez nimic ca am luat la cunostinta..au primit si au plecat..imi mai poate veni vreo amenda acasa?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca procesul verbal nu este semnat nu are absolut nicio valoare juridica.

| mihai69 a răspuns:

Tot da.

| vocea a răspuns:

Evident ca iti vine amenda acasa, dar era o partida buna pacat ca va prins, data viitoare mergeti undeva mai izolat.

| FaraNumePls a răspuns:

Da