| skirlex a întrebat:

Salutare fetelor, va place sa fiți mângâiate? in ce fel, unde si cum, dar sa nu fie ceva obscen happy

Răspuns Câştigător
| Camelia53 a răspuns:

Pe spate, gat, obraji si pe par. happy

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Incearcă să le mângâi creierașul, o să te iubească.

| ywar a răspuns:

Buna, sunt fata si mie imi place sa fiu mangaiata pe... par. happy

| AirănMeidăn a răspuns:

Pe par, gat, obraji, de obicei in zona capului si a fetei

| ridhimagupta a răspuns:

imi place sa fiu imbratisata pe la spate si sa fiu sarutata pe gat

| DavidUnicorn a răspuns:

Nu sunt fată, dar mi-a spus verişoara mea că fetelor le place să fie mângâiate pe :
- păr
- spate
Funda?

| rebiik a răspuns:

Par,obraji,coapse,par si pe spatewinking

| fabUnicorn a răspuns:

Sicer...Iubesc sa fiu ciufulita, ma simt ca un copil cand cineva ma ciufuleste.
Insa, iubesc sa fiu mangaiata pe spate sau pe coapsa.

| BiutzzaTha a răspuns:

Bunå de obicei... iubitul meu când må sårutå îmi mai pune mâna pe fund, și am observat cå mai mukți båieți fac asta!
In concluzie fetelor le place
-så fie ciufulite
-så le fie puså mâna pe fund
-så fie mângâiate oe spate
-så fie sårutate pe gåt
-så le îmbråțișezi pe la spate
-etc...
Sper cå te.am ajutat și poate îmi dai fundițå

| skirlex explică (pentru BiutzzaTha):

Mersi, dar deja am dat-o altcuiva, daca raspundeai mai devreme tie ti-o dadeam