| NightAngel_8574 a întrebat:

Salutare și la mulți ani!
Sunt elev în clasa a 10-a, am 16 ani, sunt timid.
Recent am fost la balul colegiului în care învăț. Acolo a venit și o prietena a unei colege de clasă, boboacă la alt colegiu. După bal am fost undeva sa mâncăm, apoi într-un pub, unde aveam masă rezervată de o colegă. Ne-am lăsat gecile pe scaune și am început să dansăm... după ceva timp, observ că îmi zâmbește insistent, îi răspund tot cu un zâmbet, apoi mă întreabă:
-Ai prietenă?
-Nu, îi răspund eu (nu avusesem niciuna până atunci)
-Nici eu nu am prieten (făcându-mi cu ochiul)
Nu credeam că vorbește serios (nici nu o cunosteam). M-am dus la bar să îmi iau o bere, m-am așezat lângă ea la masă (ea băuse 2 shoturi dar nu cred că o persoană se îmbată așa de repede), apoi ea m-a luat în brațe și m-a pupat (pe obraz). Am făcut la fel, apoi după puțin timp a dat iar să ma pupe. I-am ghicit intenția, i-am prins capul între palme și am sărutat-o. Ea a ridicat ștacheta și așa primul meu sărut s-a transformat dintr-unul tradițional într-unul franțuzesc. Urma să plece acasă cu colegele mele, deoarece ele stau și în alt oraș și aveau o oră stabilită la care trebuiau sa ajungă acasă. Din momentul sărutului până la momentul când trebuiau să plece acasă au mai fost vreo 10 minute, timp în care am mai avut timp să repetăm mișcarea. Am condus-o apoi la taxi, unde ne-am sărutat de "noapte bună". Îmbătat de fericire, am mers pe jos spre casă, colindând singur de nebun orașul la ora 2 noaptea, gândindu-mă tot drumul la ceea ce se întâmplase în urmă cu puțin timp în urmă. Când am ajuns acasă i-am dat cerere de prietenie pe facebook, am adormit cu gândul la ea, iar ziua urătoare am așteptat să îmi accepte cererea de prietenie... NIMIC! Astăzi am pus o colegă să îi dea ea cerere în locul meu... pe a ei a acceptat-o. Ce se întâmplă? Nu știu cum să dau de ea ca să îmi clarific dacă este ceva între noi sau nu. Și. de ce ar face așa ceva dacă până la urmă ea m-a abordat pe mine, nu viceversa. AJUTOR!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Prin gesturile pe care le-a facut la bal a vrut sa se distreze si ea o seara cu un baiat timid.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu tata cu eternul feminin.nimeni nu l-a explicat.stii ca unul a avut privilegiul de a-i indeplini Dumnezeu trei dorinte; sa-i dea vila cu piscina, masina si alea alea.a doua; sa faca un pod peste Dunare, la care Domnul i-a raspuns ca nu poate interveni in modificarea cursului apelor si a geografiei terestre.si a treia a fost ca; sa inteleaga si al, ce doresc fimeile.la care domnul a zis; Hmmm, cu cate benzi vrei podul ala?

| DaW a răspuns:

Salut, cred ca a fost doar asa de o seara.Dar ai putea sa mergi la ea la liceu si f2f e cel mai bine nu pe fb sau mesaje unde toti copii print tupeu si aripi si se cred zeii pamantului! asa ca ia taxiu/masina/trenu/avoinu/vaporu si GO!

| Anaconda3 a răspuns:

Shoturile erau de vina

| Cosereanu_Sebastian_1993 a răspuns:

A fost beata crita si n-a stiut ce face!

| MosCraciun666 a răspuns:

A vrut sa isi bata joc de tine sau sa se distreze si ea un pic. Deci nu este nimic intre voiwinking