| anonima218119 a întrebat:

Buna...Problema mea e cam complicată, sper să aveți timp să citiți până la capăt...
Bun, sa o luam de la început.
Pe data de 13 iunie am ieșit în drum cu prietena mea și iubitul ei, iubitul ei a mai adus un băiat din Râșca ce nu-l cunoșteam și vreau să vă zic că e țigan, așa și noi ne jucam cu mingea până când a început să-mi facă complimente (*că sunt frumoasa*etc).
A doua zi am intrebat-o pe prietena mea cum este trecut pe Facebook și mi-a zis cum, iar eu l-am căutat și că proasta i-am dat cerere de prietenie. După a dat mesaj că cică mă iubește și îmi trimitea inimioare.Am vorbit aproape toată ziua și mă întreba dacă îl las sa fumeze sau sa bea o bere.Eu i-am zis că poți face ce vrei. Până la urmă nu-l cunoșteam așa bine.
A treia zi a venit în satul meu cu bicicleta și mă ajută să câștig mereu la jocul cu mingea,pentru că era și prietena mea.
Și peste câteva săptămâni vorbind cu el intr-o seară prietena mea,iubitul sau,încă un băiat ce îl cunosc și el erau la un magazin unde stăteau și beau iar eu nu voiam să-i răspund la mesaje și după mi-a zis prietena mea că el plânge și că voia să se arunce în fața la o mașină...iar când am auzit normal că am răspuns la mesaje. Părinții mei nu mă lasă noaptea mea drum, sunt prea stricți cu mine.
Și vorbind noi așa, până într-o zi când era beat și ne-am întâlnit toată gașca și mi-a cerut telefonul să vadă cu cine vorbesc, eu nu am vrut să îl dau și era supărat, iar după a zis că mă iubește și că o să rămân în inima lui, iar după prietena mea mi-a zis să-l îmbrățișez și eu nu am vrut deoarece nu l-am îmbrățișat niciodată și se supărase. După o zi am fost la prietena mea unde el îl ajută pe tatăl ei la treabă și m-a chemat în curte unde eram doar prietena mea și el și mi-a zis prietena mea să-l îmbrățișez și eu mi-am făcut curaj și l-am îmbrățișat și după am mai stat amândoi și ne-am îmbrățișat. Azi ne-am certat aproape fără niciun motiv...ce ziceți, sa fiu împreună cu el?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai asculta de prietena ta, ca-i de rau!
Se pare ca iti vrae numai raul, daca te pune sa-l suni pe ala, sa-l iei in brate si ce urmeaza, sa te culci cu el, ca sa spune rpietene ta? Tu chiar nu ai creier?
Da-i pace tiganului ca esti mult prea mica sa te intalnesti cu el, in special pentru ca-i alcolist si oamenii care beau alcool nu au discernamat, putan dsa te violeze, sa te fure, sa te vanda altor tigani samd.

3 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Prea multă dramă -_-

O vai se arunca în fata mașini tu din greșeală (fără sa vrei vezi Doamne îi dă cere de prietenie pe Facebook) și tu bine înțele fată bună si de că altfel nu avea cum sa fie părinți tăi nu te lasă afară nopțile... apoi drogatul ăla vezi Doamne se aruncă în fața mașini ca te iubește la primea vedere jale... Eu zic că va potriviți o sa fiți cei mai tari. Tu fata de casa el... jale.

| anonima218119 explică (pentru ionur):

Eu cer doar un sfat...

| ionur a răspuns (pentru anonima218119):

Minți.1000%.