| CosminPetrica a întrebat:

Imi place de o fata dic clasa mea dar as vrea sa stiu cum sa ii zic ca o plac sau sa stiu daca ea ma place sau cum sa vorbesc cu ea, ca nu stiu ce sa fac! ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Iloveyou123 a răspuns:

De obicei in ziua de azi fetele numai trebuie intrebate ca pe vremuri cu clasicul: vrei sa fi cu mine. de data asta incearca sa fi mai indraznet. daca ea petrece mult timp cu tine si se simte bine e clar ca te place dar acum depinde de tine. fi sigura ca si ea asteapta momentul cand ve-ti fi impreuna fi sigur de asta dar in mod normal asteapta sa faci cu primul pas. incearca cand mai iesiti pe afara sau va mai vedeti s-o mai iei usor in brate si s-o saruti usor pe obraz. apoi mai cu tupeu putin ia-ti inima in dinti si cand va priviti unul pe celalalt asa romantic, sarut-o!

| CosminPetrica explică:

O idee grozava lloveyou123. Dar sa o sarut?

| Ingrid_Alexa_1994 a răspuns:

Fetelor nu le plac jmecherii(nu te da mare)! 2.nu te da la ele 3.intreab-o daca are un iubit/sau daca ii place de un baiat 4. ii zici ca tie iti place de o fata pe numele ei.(o cheeama andreea, tie iti place de o fata andreea)asta ii zici tu si are ochii ei, parul ei si pe la sfarsit ii spui adevarul